[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSBoruto: Naruto Next Generations Tr/Türkçe Altyazılı İndir ( 231.Bölüm Eklendi)
[Resim: image_750x_5f81efb05e316.jpg]

Tür :
 Shounen, Aksiyon, Komedi
Bölüm Sayısı : 180+ devam ediyor
Yayın Tarihi : 2017
Konusu :
4. Büyük Ninja savaşını ardından 10 yıl geçmiştir. Naruto, Hokage olma hayalini gerçekleştirmiş, Hinata ile mutlu bir evlilik yapmış ve dünya genelinde barışı sağlamıştır. Beş Kage arasında savaş yasağı imzalanmış ve her şey huzur içindedir. Huzur ortamıyla beraber teknolojide gelişmiştir. Adeta bir nesil kısa zamanda değişmiştir. Bu huzur ortamının sağlanması karşılığında Naruto, ailesine pek vakit ayıramaz. Neredeyse hiç eve uğramayan Naruto’nun varlığını arayan oğlu Boruto gün geçtikçe babasına öfkelenen ve ondan farklı bir ninja olmayı kafasına koyan bir genç haline gelir.Babasından farklı olarak zekidir ve akademide popülerdir. Sosyal ilişkilerinde sıkıntı yaşamaz. Tek sorunu onları ihmal ettiğine inandığı babasına karşı öfkesidir. Bu öfke onu nasıl bir ninja yolu na sürükleyecek?

çoğunluğun naruto ve sasuke için izlediği devam yapımı

İndirme Linkleri : 

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

fansub takımları : Aoifansub - Lovablefansub
[Resim: 154073.gif]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

Merhaba,
192 ve 193. bölümler mega linkinde bozuk indiremiyorum yardımcı olur musunuz?
Bul
(05-16-2021, 08:10 PM)yelwiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
192 ve 193. bölümler mega linkinde bozuk indiremiyorum yardımcı olur musunuz?

191+ bölümler için güncel link eklenmiştir

108. Bölüme kadar altyazı yok
Bul
(08-08-2021, 11:08 AM)Krallo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 108. Bölüme kadar altyazı yok

108.bölüme kadar karma 3-4 bölüm indirip test ettim , altyazı mevcut hangi bölümlerde altyazı yok ?

131 e kadar olan bölümler dün vardı bugün kaldırılmış :((((
Bul
(08-22-2021, 09:18 PM)yusuf0629 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 131 e kadar olan bölümler dün vardı bugün kaldırılmış :((((

ilk 130 bölüm yenilendi

Ellerinize sağlık dostum...213 ve sonraki bölümleri büyük sabırsızlıkla bekliyorum :)
Bul
son bölümler sitede yok onları da ekler misiniz? her zaman internet bulup izleyemiyorum, indirip izlemek avantajlı oluyor.
Bul
(01-11-2022, 04:57 PM)furkan_durmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: son bölümler sitede yok onları da ekler misiniz? her zaman internet bulup izleyemiyorum, indirip izlemek avantajlı oluyor.

güncel bölüme kadar eklendi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Boku no Hero Academia 6th Season Tr/Türkçe Altyazılı İndir ( 6.Bölüm eklendi ) BOSS 1 608 11-24-2022, 03:54 PM
Son Yorum: furkan_durmaz
  Bleach: Sennen Kessen-hen ( TYBW ARC ) Tr/Türkçe Altyazılı İndir (3.bölüm eklendi) BOSS 0 569 10-14-2022, 05:18 PM
Son Yorum: BOSS
  Shaman King 2021 Tr/Türkçe Altyazılı İndir ( 11.Bölüm Eklendi ) BOSS 0 1,091 06-16-2021, 09:55 PM
Son Yorum: BOSS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi