[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSDr.Stone Tr Altyazılı İndir
[Resim: main-qimg-2f23c355f29cef4d1e81f34241c6fbeb]
Anime Adı : Dr.Stone

Tür : Macera, Kıyamet Sonrası Bilim Kurgusu
Tanıtım : insanlar bir sabah uyanır uyanmaz yaşadıkları ışık parlaması sonucu taşa döner. olaydan asırlar sonra kasaba sakinleri taşa dönmüş bu şehirde Taiju isimli genç bir adam uyanır ve tüm sevdiklerini heykele dönmüş halde bulur. fakat yalnız değildir! burada onun gibi sonradan gözlerini açan şanslı birisi vardır ve bu kişi en sevdiği arkadaşı bilime meraklı Senku ‘dan başkası değildir.

Bölüm Sayısı : 24

İndirme Linkleri

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

[Resim: 154073.gif]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

beğendiğim bir anime herkeze tavsiye ederim
[Resim: QNwrwy.gif]
Bul
altyazılar nerdeeeee
Bul
(09-12-2020, 07:11 PM)tiriwiri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: altyazılar nerdeeeee

linkler güncellendi , altyazı videolara gömülü

ekran siyah görünüyor. Linkleri indiriyoruz fakat ekran siyah.
Bul
(12-08-2020, 08:51 AM)Emirefetheh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ekran siyah görünüyor. Linkleri indiriyoruz fakat ekran siyah.

indirip test ettim videolarda bir sorun yok , muhtemelen codecleriniz eski veya yüklü değil , 

klite codec yükleyip oynatıcı olarak ; vlc , kmp , gom player gibi oynatıcılar kullanırsanız sorun çözülür

Sorunu çözdüm sayenizde. Bu arada mp4 olarak indirme şekli mevcut mu? Tv'ye takınca MKV dosyası desteklenmiyor diyorda.
Bul
(12-10-2020, 02:09 PM)Emirefetheh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu çözdüm sayenizde. Bu arada mp4 olarak indirme şekli mevcut mu? Tv'ye takınca MKV dosyası desteklenmiyor diyorda.

bazı programlar mkv ve altyazı dosyalarını birleştirip mp4 e çevirebiliyor ancak uzun süredir fansub yapmadığım için güncel programları bilmiyorum , internette araştırırsanız işinize yarıyacak birkaç program bulabilirsiniz

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama mega linkinde sadece 4 bölüm var ve ardışık da değil rastgele 4 bölüm var sadece gerisi yok
Bul
(12-10-2020, 07:08 PM)BOSS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-10-2020, 02:09 PM)Emirefetheh Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorunu çözdüm sayenizde. Bu arada mp4 olarak indirme şekli mevcut mu? Tv'ye takınca MKV dosyası desteklenmiyor diyorda.

bazı programlar mkv ve altyazı dosyalarını birleştirip mp4 e çevirebiliyor ancak uzun süredir fansub yapmadığım için güncel programları bilmiyorum , internette araştırırsanız işinize yarıyacak birkaç program bulabilirsiniz

Dr stone sezeon 1 bölümlerinin çoğu yok sadece 4 bölüm var linkte
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dr Stone sezon 2 Stone Wars Tr/Türkçe Altyazılı İndir ( Seri Tamamlandı ) BOSS 6 3,000 06-02-2023, 10:00 PM
Son Yorum: TheeK2

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi