[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSEklenmesini İstediğiniz Seriler
tomodachi game ve ana hikayeyi kapsayan fate serilerini (fate zero, fate, fate unlimited blade works ve fate heavens feel) ekleyebilir misiniz?
Bul
Kaiji ekler misiniz ?
Bul
Evangelion siteniz de mevcut mu varsa reply olarak link atar mısınız bulamadım da ben
Bul
İnuyasha animesi ekler misin boss?
Bul
Samurai Jack serisini ekleyebilir misiniz? Teşekkür ederim 038 038
Bul
xxxholic ve marmalade boy indirme linki yükleyebilir misiniz 8351_amem
Bul
Merhaba. Ben Queen's Blade serilerini  Hajime No Ippo serilerini olsun çok isterim.Teşekkürler

(09-28-2022, 10:14 AM)eldars1908 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Ben Queen's Blade serilerini  Hajime No Ippo serilerini olsun çok isterim.Teşekkürler

Baki the Grappler da eklerseniz güzel olur 
Bul
Merhabalar Avatar: The Last Airbender animesini yükleyebilir misiniz şimdiden sitedeki emekleriniz için teşekkür ederim çok yararlı bir site  8673_Bunny_heart
Bul
Sanırım bu konu sadece öylesine açılmış. 09-28-2022 tarihinde önerilerimi yazmışım ama hala sonuç yok, site çok güzel harika emekler var sağolun ama konu açılmış ise sonuç da gelmeliydi diye düşünüyorum. Teşekkürler.
Bul
Green Green ('guri guri' diğer ismiyle), 12 bölüm. elinizde mevcutsa ekleyebilir misiniz. izlemeyenlere de tavsiye :) 089
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi