[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.68/5 - 22 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSOne Piece Tr Altyazılı İndir ( Tüm Sezonlar ) 1-1092 devam ediyor
408-421 indirirken hata veriyor düzeltirseniz sevinirim
Bul
(01-24-2021, 03:03 PM)aquazas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 408-421 indirirken hata veriyor düzeltirseniz sevinirim

denedim bi sorun gözükmüyor.
[Resim: 154073.gif]

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

(01-25-2021, 02:51 AM)BOSS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-24-2021, 03:03 PM)aquazas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 408-421 indirirken hata veriyor düzeltirseniz sevinirim

yanlış dosyayı yazmışım kusura bakmayın 382-407 dosyasını indirdim fakat açarken arşiv bozuk diyor ve hata veriyor bunu da kontrol ederseniz sevinirim.
Bul
(01-25-2021, 02:21 PM)aquazas Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(01-25-2021, 02:51 AM)BOSS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

yanlış dosyayı yazmışım kusura bakmayın 382-407 dosyasını indirdim fakat açarken arşiv bozuk diyor ve hata veriyor bunu da kontrol ederseniz sevinirim.

tek tek indirmede sorun yok bölümler sağlam , toplu indirmeden dolayı bi sıkıntı olmuş olabilir idm tarzı bi programla yeniden indirirseniz muhtemelen sorun çözülür.

altyazılarda sorun yaşayanlar "media player classic home cinema (mpc-hc)" adlı programı indirip açsın. telefondan girenlere bişey diyemem, onlarda vlc filan indirip denesinler. bu arada boss abi op'nin mangası var mı lütfeeeennnnn. sitede bulamadım. varsa lütfen verir misin? ya da nereden bulabilirim türkçesini. çok teşekkür ederim.
Bul
(02-06-2021, 11:39 AM)szahit nam-ı diğer sabo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: altyazılarda sorun yaşayanlar "media player classic home cinema (mpc-hc)" adlı programı indirip açsın. telefondan girenlere bişey diyemem, onlarda vlc filan indirip denesinler. bu arada boss abi op'nin mangası var mı lütfeeeennnnn. sitede bulamadım. varsa lütfen verir misin? ya da nereden bulabilirim türkçesini. çok teşekkür ederim.

pm den bilgi verdim

gom playerda izlerken atlayınca altyazılar bazen gözükmüyor bunun çözümünü bilen varmı
Bul
(02-09-2021, 11:20 AM)7nbni32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gom playerda izlerken atlayınca altyazılar bazen gözükmüyor bunun çözümünü bilen varmı

gom kasıntılı bir program bazı uzantılarda sıkıntı çıkarıyor , vlc öneririm

bayadır başlamayı düşünüyordum emeğinize sağlık teşekkür ederim :)
Bul
Çok teşekkür ederim. İndirecek bir yer ararken sitenizi buldum. Emeğinize sağlık.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow Boku no Hero Academia Tüm Sezonlar ( 1-2-3-4-5-6) Tr/Türkçe Altyazılı İndir BOSS 13 10,346 09-20-2023, 02:08 AM
Son Yorum: BOSS
  One Piece Red Tr/Türkçe Altyazılı İndir BOSS 0 203 09-15-2023, 08:32 AM
Son Yorum: BOSS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Mami1, neilklei, ryouken12, starpeople, 9 Ziyaretçi