[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSOne Piece Tr Altyazılı İndir ( Tüm Sezonlar ) 1-988 devam ediyor
Türkiye şartlarında bir animeyi indirip izlemek çok daha kolay ve zevkli oluyor özellikle böyle uzun bir seriyi indirip izlemek lazım.
480p olarak donarak 35 dakikada anca izlediğim animeyi 720p olarak izliyorum ve bir bölüm bitene kadar arkadan 5 bölüm daha iniyor. 50 bölüm indirip bitirdim ve bunu tekrarladım bu şekilde izledim 4 ayda güncele geldim çok uzun geldi başlarda ama şuan sanki çok kısaymış gibi geliyor. sadece olaylar ve sahneler çok uzatılıyor seriyi toplasan başka bir animede 350 bölüm etmez .
Bul
videoları filmler ve tv üzerinden izliyorum ama siyah ekranda kalıyor
:/
Bul
(08-31-2021, 04:22 PM)kes0ki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: videoları filmler ve tv üzerinden izliyorum ama siyah ekranda kalıyor

tv niz mkv videoları desteklemiyor olabilir
[Resim: 154073.gif]

Webmaster - Forum Kurulumları - Google Anahtar Kelime Analiz - Google SEO - Paypal Hesap Açımı ( Bireysel / Business ) 

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

(08-31-2021, 04:22 PM)kes0ki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: videoları filmler ve tv üzerinden izliyorum ama siyah ekranda kalıyor
ben vlc media player kullandım sorun çıkmadı
Bul
mkv olarak indiriyor, mp4e donusturmeden dosyayı nasıl acabilirim
Bul
(09-10-2021, 10:16 AM)gaysugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkv olarak indiriyor, mp4e donusturmeden dosyayı nasıl acabilirim

vlc , kmp player kullanabilirsin bir de '' k-lite codec pack '' yükle sorun çözülür
[Resim: 154073.gif]

Webmaster - Forum Kurulumları - Google Anahtar Kelime Analiz - Google SEO - Paypal Hesap Açımı ( Bireysel / Business ) 

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Crep, fipebo21, serkankoc, 12 Ziyaretçi