[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSMahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir
[Resim: Mahouka.Koukou.no.Rettousei.full.2540034.jpg]

Konusu : 
 Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı’sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler.

Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikayemiz başlar.

Tür: Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Doğaüstü Güçler
Çeviri: Catastrop
Bölüm Sayısı: 26
Fansub : Adonis

İndirme Linkleri : 

Sezon 1 :

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Sezon 2

[Resim: 154073.gif]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

Teşekkürler
Bul
LInke tiklanmiyor
Bul
(04-27-2021, 07:49 PM)r3dpool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LInke tiklanmiyor

linkler aktif
[Resim: 154073.gif]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

Blush_eoto_002
Bul
Anime birkaç yönüyle herkese hitap etmeyebilir, ilk bölümünden finaline kadar karşınıza çıkacak bu unsurları göz önünde bulundurarak karar vermenizi öneririm.
-Aşırı güçlü ana karakter: adı üstünde işte, günü her zaman kurtarır, ona güvenebilirsiniz. (Şahsen ana kararterin ezik başlayıp gelişmesi ya da ( OP ) olmasından çok olayların nasıl kurgulandığına önem verdiğimden , beni rahatsız etmedi bu yönüyle...)
- Bol bol dialog: Bu hikayede sadece sihir değil, bunun bir de sistemi var. Geleneksel sihirbazlar ve asalar tarzından daha çok bilime benzeyen bir sistem. Bu büyü sisteminin özellikleri, büyü yapabilenlerin toplumsal konumu vs. hepsi diyalog yoluyla keşfediliyor. (Aksine de hayır demesem de, bu animede olduğu gibi ayrıntıya inilmesi benim hoşuma gittiğinden, özellikle bu yönüyle sonuna kadar izlettiren unsur oldu. )
-Ana karakterler olan abi-kızkardeş arasındaki ilişkide ensest göndermeler : Ana karakterler birbirine çok yakın, her daim birbirini kollayan birer ağabey ve kızkardeş, yönetmen burada kalmayalım diye karar vermiş olsa gerek, etkileşimleri ve düşünceleri boyunca ensest ipuçları serpiştirmiş. Animeyi izledikçe yönetmenin bunu Tatsuya'yı (abi) vurgulamak için çabası deyip geçebilirsin de, arkadaş buna hem ihtiyaç yok hem de başka bir yol mu yok...

Bu son unsuru bir kenara koyacak olursam, hakkını vermeli güzel anime...
Bul
G.Drive üzerinden indirirken erişim izni gerekiyor, istedim ama ne zaman açılır bilmediğimden bekliyorum.
Bul
link patlamış kral
Bul
linke tıklıyorum ama isteğiniz reddeildi diyor

(12-26-2023, 07:19 PM)EfeOncel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linke tıklıyorum ama isteğiniz reddeildi diyor

yardım et ey admin
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudoubu Tr/Türkçe Altyazılı İndir BOSS 0 901 06-02-2021, 11:20 PM
Son Yorum: BOSS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Ckfantomex, 2 Ziyaretçi