[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maeglin61Mega'da sınırsız bir şekilde dosya indirme.
Program proxy kullanarak indirme yapıyor. Siz bir proxyler giriyorsunuz programa, program ise otomatik olarak proxy'ler arasında geçiş yaparak kotaya takılmadan indirme/yükleme yapıyor. Çoklu slot kullandığı için genelde interneti maksimum hızda kullanıyor. 

ADIM 1: İlk olarak bu [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]'ten kendimize uygun olan versiyonu indiriyoruz.

ADIM 2: İndirdiğimiz zip dosyasını arşivden çıkartıp normal bir klasöre atıyoruz. 

ADIM 3: Klasör içerisindeki MegaBasterd isimli bat dosyasını çift tıklayarak açıyoruz.

ADIM 4:Program açılışında bizi  bir uyarı bekliyor olacak. Burdan No seçeneğini seçip devam ediyoruz. (mega.nz/sdk sayfasından API Key alıp oraya girebilirsiniz sizin seçiminiz.)

ADIM 5:Sol üstte edit yazan yerden ayarlara gidiyoruz. ve aşağıya inip Use Smart Proxy seçeneğini işaretliyoruz.

[Resim: 84838028-9c5fdb00-b063-11ea-8309-37c34383248e.jpg]

ADIM 6:Arama motorumuza "proxy list" yazıyoruz ve proxy aramaya başlıyoruz. Ben genelde [Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın] sitesini kullanabilirsiniz ya da başka güncel siteleri kullanabilirsiniz. Proxyleri buldukdan sonra yukarıdaki fotoğraftaki gibi alana hepsi alt alta olacak şekilde kopyala-yapıştır yapıyoruz sonrada save tuşuna basıp kaydediyoruz.

ADIM 7:Program arayüzünde File/New Download yolunu izliyoruz.

ADIM 8:Program, en son kopyalamış olduğunuz mega link'ini otomatik olarak yakalayıp yapıştırır. Yakalamazsa kendiniz yapıştırın. Change it butonuna tıklayarak dosyayı nereye kaydetmek istediğimizi seçiyoruz. Seçtikten sonra Let’s dance baby butonuna basarak indirme işlemini başlatıyoruz.

ADIM 9:İndirme işlemi bitince ekrana File succesfully downloaded! yazısı geliyor. Close isimli butona basıp programı kapatabiliriz. İndirmemiz başarıyla tamamlandı.

BU ŞEKİLDE MEGA'DA KOTA SINIRA TAKILMADAN SINIRSIZ BİR ŞEKİLDE İNDİRME SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
Bul
çok faydalı bir konu teşekkürler.
[Resim: 154073.gif]

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

Mobil için nasıl yapılır?
Bul
(04-16-2022, 07:44 PM)maeglin61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eyw çok yardımcı oldu KannaSip
Bul
Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık
Bul
bir yerden sonra durdu ve bir daha başlamadı nasıl çözebilirim
Bul
Telefon için nasıl yapıcaZ
Bul
(04-16-2022, 09:30 PM)BOSS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok faydalı bir konu teşekkürler.
Ben teşekkür ederim. İşinize yaradıysa ne güzel :)
(05-12-2022, 11:32 AM)NOVA UNİVERSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mobil için nasıl yapılır?
Maalesef mobil için bir bilgim yok.
(07-22-2022, 09:55 AM)uchihawobito Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04-16-2022, 07:44 PM)maeglin61 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eyw çok yardımcı oldu KannaSip
(08-25-2022, 08:42 PM)Monkey D Barış Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık
(09-01-2022, 02:22 PM)KeremN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir yerden sonra durdu ve bir daha başlamadı nasıl çözebilirim
Proxleri güncelleyebilirsin. Ya da bir süre beklersen tekrar başlıyor.
(09-08-2022, 01:40 PM)KYKA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Telefon için nasıl yapıcaZ

Maalesef mobil için bir bilgim yok.
Bul
mega sınırsız yaparken Megabasterd dosyası açılmıyor
Bul
çok teşekkür ederim emeği geçen herkese saygılar..
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi