[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BOSSOne Piece Tr Altyazılı İndir ( Tüm Sezonlar ) 1-978 devam ediyor
Çok teşekkürler :)
Bul
hocam kolay gelsin 30 bölümlük olarak ayırmanız mümkünmüdür 725-790 indiricem indiremiyorum yandexsi indirmemi istiyor diger 30 bölümlüklerde sıkıntı yok 30 ar bölümlük olarak ayırmanız mümkümüdür
Bul
(04-06-2021, 11:49 PM)samet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam kolay gelsin 30 bölümlük olarak ayırmanız mümkünmüdür 725-790 indiricem indiremiyorum yandexsi indirmemi istiyor diger 30 bölümlüklerde sıkıntı yok 30 ar bölümlük olarak ayırmanız mümkümüdür

ayırmamız mümkün deil , yandexin yazılımı sorun çıkarmaz ancak kullanmak istemiyorsanız tek tek indirmeniz gerekicek.
[Resim: 154073.gif]

Webmaster - Forum Kurulumları - Google Anahtar Kelime Analiz - Google SEO - Paypal Hesap Açımı ( Bireysel / Business ) 

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

merhaba bölüm video kaliteleri nedir?
Bul
(05-10-2021, 06:54 AM)lord ulgrad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba bölüm video kaliteleri nedir?

video kalitesi 720p

Webmaster - Forum Kurulumları - Google Anahtar Kelime Analiz - Google SEO - Paypal Hesap Açımı ( Bireysel / Business ) 

acaba tek indirme linki yapabilirmisiniz hepsini birden indirebilsek
Bul
(06-06-2021, 09:57 AM)jestermiky Adlı Kullanıcıdan Alıntı: acaba tek indirme linki yapabilirmisiniz hepsini birden indirebilsek

ancak torrentle mümkün , şu an için tüm sezonları içeren torrent ve uyumlu altyazı yok malesef.

Teşekkür ederim adam akıllı upload yapan tek kişisin gerçekten.
O kadar aradım indirdim en güzeli senın yüklediklerin AwOo Garchu
Bul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: dogukan24, 6 Ziyaretçi