Anime Densetsu Forum
Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - Baskı Önizleme

+- Anime Densetsu Forum (http://www.animedensetsu.com/forum)
+-- Forum: Anime İndir (http://www.animedensetsu.com/forum/Forum-anime-indir)
+--- Forum: Tamamlanmış Anime Serileri İndir (http://www.animedensetsu.com/forum/Forum-tamamlanmis-anime-serileri-indir)
+--- Konu Başlığı: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir (/konu-mahouka-koukou-no-rettousei-tr-turkce-altyazili-indir)Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - BOSS - 03-04-2021

[Resim: Mahouka.Koukou.no.Rettousei.full.2540034.jpg]


Konusu : 
 Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı’sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler.
 
Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikayemiz başlar.

Tür: Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Doğaüstü Güçler
Çeviri: Catastrop
Bölüm Sayısı: 26
Fansub : Adonis

İndirme Linkleri : 

Sezon 1 :

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]


[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Sezon 2

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]RE: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - sandaimeespada - 03-14-2021

Teşekkürler


RE: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - r3dpool - 04-27-2021

LInke tiklanmiyor


RE: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - BOSS - 04-28-2021

(04-27-2021, 07:49 PM)r3dpool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LInke tiklanmiyor

linkler aktif


RE: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - sensei-911 - 06-08-2021

Blush_eoto_002


RE: Mahouka Koukou no Rettousei Tr/Türkçe Altyazılı İndir - vertigo77 - 06-14-2021

Anime birkaç yönüyle herkese hitap etmeyebilir, ilk bölümünden finaline kadar karşınıza çıkacak bu unsurları göz önünde bulundurarak karar vermenizi öneririm.
-Aşırı güçlü ana karakter: adı üstünde işte, günü her zaman kurtarır, ona güvenebilirsiniz. (Şahsen ana kararterin ezik başlayıp gelişmesi ya da ( OP ) olmasından çok olayların nasıl kurgulandığına önem verdiğimden , beni rahatsız etmedi bu yönüyle...)
- Bol bol dialog: Bu hikayede sadece sihir değil, bunun bir de sistemi var. Geleneksel sihirbazlar ve asalar tarzından daha çok bilime benzeyen bir sistem. Bu büyü sisteminin özellikleri, büyü yapabilenlerin toplumsal konumu vs. hepsi diyalog yoluyla keşfediliyor. (Aksine de hayır demesem de, bu animede olduğu gibi ayrıntıya inilmesi benim hoşuma gittiğinden, özellikle bu yönüyle sonuna kadar izlettiren unsur oldu. )
-Ana karakterler olan abi-kızkardeş arasındaki ilişkide ensest göndermeler : Ana karakterler birbirine çok yakın, her daim birbirini kollayan birer ağabey ve kızkardeş, yönetmen burada kalmayalım diye karar vermiş olsa gerek, etkileşimleri ve düşünceleri boyunca ensest ipuçları serpiştirmiş. Animeyi izledikçe yönetmenin bunu Tatsuya'yı (abi) vurgulamak için çabası deyip geçebilirsin de, arkadaş buna hem ihtiyaç yok hem de başka bir yol mu yok...

Bu son unsuru bir kenara koyacak olursam, hakkını vermeli güzel anime...