[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yusufftMerhabalar
merhabalar buralarda yeniyim.
normalde animeleri pek sevemezdim bundan 7 yıl önce bir arkadaşımla can sıkıtısından sword art online 1. sezonu izlemiştim hoşuma gitmişti ama devam etmemiştim. 1-2 ay önce SAO'nun filmini gördüm vizyondaki filmlere bakarken aklıma geldi tüm animeyi izledim baştan ve çok hoşuma gitti.
sonra İMDB de devamlı karşıma çıkan ruhların kaçışı filmini izledim ardından Erased in animesini izledim ve kendimi animelere kaptırmış bulunmaktayım.
bu mecrada yeniyim mutlaka izlemem gereken animeler varsa tavsiye ederseniz sevinirim.
iyi formlar.
Bul
Hoşgeldin , her yeni animeci bir zaferdir  121

aşağıdaki konu biraz fikir verebilir 

http://www.animedensetsu.com/forum/konu-en-sevdiginiz-10-anime
[Resim: 154073.gif]

[Sadece kayıtlı kullanıcılar linkleri görebilir Kayıt olmak için buraya tıklayın]

Her türlü soru , öneri ve şikayetleriniz için ulaşın

(03-25-2022, 01:17 PM)BOSS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin , her yeni animeci bir zaferdir  121

aşağıdaki konu biraz fikir verebilir 

http://www.animedensetsu.com/forum/konu-en-sevdiginiz-10-anime
hoşbuldum, önerin için teşekkür ederim.
Bul
merhaba yusuf ,  anime konusunda değil ama bu sitede yeniyim. Eğer istersen anime tutkunu biri olarak sana yeni önerilerde bulunabilirim . ?
Bul
(04-08-2022, 01:46 PM)Şekerkafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba yusuf ,  anime konusunda değil ama bu sitede yeniyim. Eğer istersen anime tutkunu biri olarak sana yeni önerilerde bulunabilirim . ?

Merhaba, her türlü öneriye açığım benim için çok iyi olur. animeler hakkında pek birikimim yok muhakkak izlemem gerekenler varsa yardımcı olursan sevinirim.
şimdiden yardımın için teşekkür ederim.
Bul

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar Ben Neaders neaders 1 914 08-13-2021, 04:26 PM
Son Yorum: BOSS

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi